Fashion Market Square wspiera lokalne środowiska artystyczne: projektantów, twórców sztuki i muzyki oraz przedstawicieli subkultur! Wśród wystawców znajdą się znane i te mniej znane marki modowe z całej Polski, producenci unikalnej biżuterii, akcesoriów i kosmetyków.

Fashion Market Square to całkowicie świeże i unikalne wydarzenie modowe na mapie Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom, które wzmagały się z każdym dniem kwarantanny, organizatorzy FMS zapewnią uczestnikom szereg atrakcji i bogatą strefę artystyczną. Podczas dwóch dni targów odwiedzający będą mogli nie tylko poznać najnowsze trendy w modzie i porozmawiać z projektantami, zakupić produkty w strefie ECO, ale także uczestniczyć w pokazać LiveART, obejrzeć wystawę fotograficzną oraz zabawić się w rytmie Dj-skich setów. FMS to nie tylko targi, to prawdziwe SHOW.

Fundacja Pro Terra ma przyjemność poinformować, że została patronem medialnym wydarzenia Fashion Market Square!

Na naszą decyzję o podjęciu współpracy wpłynęły przede wszystkim: chęć pomocy lokalnym artystom, potrzeba prezentowania lokalnych wyrobów rzemieślniczych oraz szerzenie świadomości konsumentów w zakresie ekologii i mody odpowiedzialnej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu

Bilety są dostępne wyłącznie on-line.

#YouShouldBeHere

Po więcej zapraszamy na www.fashionmarketsquare.pl/

Pro-Terra Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

17 czerwca 2020