Fundacja Pro-Terra
Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju

”Jedynie wspólny wysiłek wszystkich ludzi razem i każdego z osobna, podejmowany codziennie, jest w stanie zahamować degradację środowiska, wpłynąć na poprawę jakości naszego życia i zdrowia oraz zapewnić perspektywy godziwego życia przyszłym pokoleniom.”

Jesteśmy aktywną organizacją non-profit założoną już 10 lat temu, której celem jest edukacja ekologiczna, promowanie zrównoważonego rozwoju, gospodarki o obiegu zamkniętym, ochrony środowiska i zagadnień powiązanych. Fundacja posiada formę prawną, historię działalności i zdefiniowaną strukturę organizacyjną. Zajmujemy się:

Równocześnie nasze działania skupiają się na propagowaniu świadomości proekologicznej oraz zasad zdrowego życia będącego antytezą współczesnego modelu istniejącego w społeczeństwie.

Nasz zespół

Hanna Marliere – Prezes Fundacji Pro Terra

Specjalistka z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Od 15 lat związana z branżą gospodarki komunalnej. Aktywnie uczestniczy w debacie publicznej nt. krajowego i europejskiego prawa, konsultantka krajowych i międzynarodowych organizacji branżowych. Autorka licznych publikacji w prasie branżowej, prelegentka branżowa, doradca środowiskowy oraz koordynator projektów dla podmiotów publicznych, prywatnych i organizacji w zakresie transformacji w kierunku GOZ .


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/clients/proter...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35