Parlament Europejski zmienia przyszłość WPR. Pieniądze na ten cel muszą pomóc rolnikom w przezwyciężaniu kryzysu klimatycznego!

Klimat i Środowisko (WPR)

Przynajmniej 50% budżetu na cel polityki rolnej powinien być przeznaczany na cel ochrony przyrody i klimatu, na zapomogi dla rolników podejmujących wysiłek i faktyczne kroki by chronić i rewitalizować torfowiska i mokradła , a także przyczyniających się do redukowania przemysłowej produkcji mięsa oraz do obniżania wykorzystania chemicznych wspomagaczy uprawy („środków ochrony”) roślin.

Absolwentka kierunku Kształtowanie Środowiska Przyrodniczego na poznańskim UAM,  podążająca za swoimi pasjami, sukcesywnie realizując marzenia. Od zakończenia studiów coraz bardziej oddana filozofii godnego, świadomego życia, dbałości o środowisko naturalne, walce z marnotrawstwem zarówno żywności, czasu jak i energii. 

# # # # # #

2 czerwca 2020


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/clients/proter...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35