Green Management Group Sp. z o.o. to ponad 50 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zapewniają kompleksową obsługę w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, konsultacje formalno-prawne realizacji inwestycji oraz pełną inżynierię budowlaną, konsultacje technologiczne, a także doradztwo w z zakresie doboru maszyn i urządzeń sektora gospodarki komunalnej w tym wodno-ściekowej.

Kraft, to magazyn o rodzimych twórcach. Miejsce, gdzie szacunek do drugiego człowieka, pracy ludzkich rąk i odpowiedzialne wykorzystywanie surowców biją jednym rytmem. Na równi z etyką i racjonalną konsumpcją.

EEB – European Environmental Bureau to największa sieć ekologicznych organizacji obywatelskich w Europie. Obecnie składa się z ponad 160 organizacji członkowskich w ponad 35 krajach (wszystkie państwa członkowskie UE oraz niektóre kraje przystępujące i kraje sąsiadujące), w tym rosnąca liczba sieci europejskich i reprezentujących około 30 milionów indywidualnych członków i sympatyków.

Dominik Dobrowolski – ekolog i podróżnik, miłośnik kajaka i roweru. Prowadzi ekologiczne wykłady i warsztaty dla szkół, samorządów oraz biznesu. Jest autorem licznych ekologicznych m.in. Bałtyckiej Odyseii, której Fundacja Pro Terra jest częścią. Jego działaniom od lat patronuje portal ngo.pl. O jego rowerowych akcjach można poczytać na stronie: cycling-recycling.eu, o kajakowych wyprawach na: recykling-rejs.pl


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/clients/proter...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35