W połowie marca ruszyliśmy z Akcją Sadzenia drzew w m.Poznań i… posadziliśmy! 🙂

W dniach 11 i 13 marca, w niewielkiej grupie wolontariuszy udało się przeznaczyć część budżetu z jesiennej zbiórki charytatywnej (z Kraftem) na 30 drzew.

Z tego 25 zasadziliśmy wspólnymi siłami na terenie obiektów przedszkolnych w poznańskiej dzielnicy Piątkowo – wokół przedszkoli nr 174 im.Królewny Śnieżki oraz nr.182 im.Króla Elfów, a 5 pozostało do posadzenia przez p.Ogrodnika jednego z przedszkoli.

Drzewa które znalazły swoje nowe miejsca:
klony (pospolity i jawor)
graby pospolite
– dzikie jabłonie
wiązy szypułkowe

Fotorelacja:

Czas start!

11 marca 2020r. – Przedszkole im.Króla Elfów

13 marca 2020r. – Przedszkole im.Królewny Śnieżki

Dziękujemy uczestnikom Akcji i czekamy na dalsze możliwości sadzenia drzew w naszym mieście gdy tylko globalna sytuacja się uspokoi!

Więcej o Akcji również na naszej stronie FB.

Pro-Terra Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

17 marca 2020

Dodaj komentarz


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/clients/proter...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52