Asprod Sp. z o.o.

Jest to spółka z ponad 25 letnim doświadczeniem, posiadająca ponad 50 sklepów firmowych, która swoim zasięgiem obejmuje województwo zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie. Jest niekwestionowanym liderem specjalizującym się nie tylko w smacznych i zdrowych wypiekach, ale także przywiązującym uwagę do najdrobniejszych detali, które swoje odzwierciedlenie znajdują w najwyższej jakości wypiekach. Produkty firmy Asprod Sp. z o.o. są z najwyższej jakości surowców pochodzących z naturalnych upraw. Poprzez stosowanie tradycyjnych receptur oraz najlepszej jakości składników, usatysfakcjonują każdego konsumenta.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. to firma posiadająca ponad 30 letnią tradycję. Z roku na rok staje się coraz większym przedsiębiorstwem, obsługującym wielu, zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Największą wartością firmy jest zespół ekspertów specjalizujących się w branży ochrony środowiska oraz dziedzin pokrewnych. Działania ATMOTERM® S.A obejmują między innymi tworzenie zintegrowanych systemów komputerowych wspomagających zarządzanie informacjami środowiskowymi, usługi konsultingowe oraz szkolenia w zakresie ochrony środowiska dla pracowników i kadry zarządzającej. Firma chętnie włącza się także w przedsięwzięcia oraz inicjuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, zgodnie z misją „Inteligentne rozwiązania aby chronić środowisko”.

Biuro Rachunkowo-Podatkowe KWESTOR S.C.

KWESTOR S.C. – świadczy usługi z zakresu rachunkowo-podatkowego. Działania biura nakierowane są nie tylko na zadowolenie swoich kontrahentów, ale także na ekologiczne rozwiązania, które wykorzystywane są przez pracowników. KWESTOR S.C. wprowadziło ograniczenie zużycia papieru poprzez ekologiczną archiwizację dokumentów, zmniejszenie liczby wydruków oraz druk dwustronny. Pracownicy maksymalnie wykorzystują światło dzienne i jednocześnie stosują nowoczesne, energooszczędne systemy oświetlania wewnętrznego.

Blix Power Poland Sp. z o.o.

Blix Power Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to lider w produkcji urządzeń do oszczędzania energii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej poprawie efektywności energetycznej firm, jednostek budżetowych, przedsiębiorstw produkcyjnych, obiektów sportowych oraz innych. Do korzyści płynących z poprawy efektywności energetycznej zaliczyć można np. obniżenie rachunków, poprawa bezpieczeństwa pracy w urządzeniach elektrycznych oraz wiele innych.

Budowa Wystaw Targowych Bartłomiej Mróz, Kornel Mróz S.C.

Budowa Wystaw Targowych to prężnie działające przedsiębiorstwo, które świadczy profesjonalne usługi w zakresie obsługi technicznej imprez. Począwszy od 1991 roku BWT realizuje zlecenia nie tylko w okolicach Szczecina, ale również na terenie całej Polski. Firma BWT w szczególności specjalizuje się w zabudowach targowych z zastosowaniem systemu oktagonalnego. Posiadają dobrze wyposażone zaplecze, namioty, hale namiotowe, instalacje elektryczne oraz wiele innych niezbędnych elementów, dzięki którym nie boją się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań.

Elektrociepłownia Rosnowo Sp. z o.o.

Historia ciepłowni na terenie miejscowości Rosnowo sięga lat 80. XX wieku, kiedy to Rosnowo cieszyło się dużą popularnością poprzez swoje położenie, sąsiedztwo lasów czy też jezior. Elektrociepłownia Rosnowo Sp. z o.o. swoją działalność zaczęła w czerwcu 2011 roku, począwszy od modernizacji, kończąc na ciągłym udoskonalaniu oraz wprowadzaniu coraz to nowszych technologii. Po dzień dzisiejszy Elektrociepłownia Rosnowo Sp. z o.o. rozwija się, nadając rytm środowisku a jednocześnie mając na uwadze dobro mieszkańców, dba o ich bezpieczeństwo cieplne.

Europrojekty Consulting Sp. z o.o.

Fundusze unijne, dotacje, realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych, szkolenia, wsparcie przedsiębiorstw zarówno tych mikro, jak i makro, doradztwo środowiskowe i energetyczne, a podmiot to wszystko oferujący to Europrojekty Consulting Sp. z o.o. Ponadto, przez firmę stosowane są rozwiązania ekologiczne, które pokazują w jaki sposób można chronić nasze powietrze, otoczenie czy też przyrodę.

Event Factory S.C. Joanna Góralska, Wojciech Gągorowski

Event Factory S.C. – Przełamują wszelkie bariery i sprawiają, że marzenia klientów stają się rzeczywistością. EVENT FACTORY S.C. to gwarancja, że każde zlecenie zostanie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Posiadają 10-letnie doświadczenie, kreatywny i doświadczony zespół, który w czasie dotychczasowej działalności wykonał ponad 1000 projektów. Wychodzą poza schematy w myśleniu i działaniu, wykorzystują nowości technologiczne, dzięki czemu eventy, które organizują są niepowtarzalne. Dbają o komfort klientów, zapewniają profesjonalną obsługę, kompleksowe zarządzanie projektem oraz całościową produkcją.

GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA Sp. z o.o.

GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA Sp. z o.o. – należy do angielskiej grupy ENVIRONMENTAL SPECIALITY CHEMICALS Ltd. Na rynku polskim specjalizuje się w szerokim wprowadzaniu nowoczesnych metod uzdatniania wody przemysłowej w oparciu o najnowsze urządzenia, środki chemiczne oraz najnowsze technologie. Całokształt działań i umiejętności pracowników pozwalają na realizację nawet najbardziej złożonych problemów występujących we wszystkich gałęziach przemysłu. Ponadto GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie dnia 2 grudnia 2016 roku dołączyli do dumnych posiadaczy GREEN CERTIFICATE.

Gmina Banie

Gmina Banie położona jest w południowo – zachodniej części województwa zachodniopomorskiego w powiecie gryfińskim, w strefie o wysokich walorach krajobrazowych i rekreacyjnych. Wielkim bogactwem gminy jest czyste środowisko, około 5700 ha lasów bogatych w runo leśne, a liczne jeziora są rajem dla miłośników wędkowania. Gmina Banie położona jest w zlewni wijącej się wśród lasów i pól rzeki Tywy. Zasięg terytorialny gminy obejmuje obszar blisko 206 km2.

Gmina Małkinia Górna

Gmina Małkinia Górna – gmina wiejska położona w województwie mazowieckim, w powiecie ostrowskim. Przez obszar gminy przepływa rzeka Bug. Gmina swoim obszarem obejmuje blisko 135 km2, z czego 60 % to użytki rolne a 29% stanowią użytki leśne. Gmina w blisko 11% stanowi powierzchnię powiatu ostrowskiego.

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

Pobór, uzdatnianie oraz rozprowadzanie wody, wykonywanie instalacji budowlanych, wynajem sprzętu budowlanego, badania i analizy techniczne to tylko kilka zadań jakie stoją przed goleniowską spółką Wodociągów i Kanalizacji. Na co dzień Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. słyną z zaopatrywania mieszkańców w czystą wodę, przyjmowania i oczyszczania ścieków oraz z eksploatowania i konserwacji aktualnego dobytku. Prócz tych podstawowych zadań, spółka ta, aktywnie bierze udział we wspieraniu działań na rzecz ochrony środowiska poprzez zrównoważony rozwój oraz prowadzenie polityki proekologicznej.

Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.

Firma Oxytree zajmuje się dystrybucją, sadzeniem i hodowlą drzewek tlenowych – roślin o niezwykłych właściwościach. Wystarczy zaledwie 6 lat, by osiągnęły one wysokość 16 m i średnicę 35 cm. Z drzew pozyskiwane jest najwyższej jakości drewno, które nie posiada sęków, dzięki czemu może służyć w celach dekoracyjnych, a także doskonale się pali – fakt ten docenią posiadacze kominków i pieców. Dodatkowo po ścięciu drzewo odrasta od pnia 4-5 razy po pierwszej wycince. Wszystko to sprawia, że drzewka Oxytree stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zainwestować pieniądze w coś, co nie tylko przyniesie zysk, ale także będzie miało pozytywny wpływ na przyszłość naszej planety. Należy pamiętać bowiem, że jak każda inna roślina, tak i wspomniane drzewka produkują duże ilości tlenu!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
w Kamieniu Pomorskim

Bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, infrastruktury przyrodniczej oraz wód sprzyja działalności jaką prowadzi Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim. Realizacja wieloletniego planu dotyczącego modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, rozwój kadry pracowniczej a nadto bardzo ważna w dzisiejszych czasach ekologia, która jest przez firmę wspomagana i szanowana, są znakami rozpoznawczymi działalności przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Bytkowie

Na przestrzeni ostatnich 15 lat Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Bytkowie przeszło ogromną metamorfozę. Wraz z rosnącą liczbą mieszkańców, zwiększało się zapotrzebowanie na rozbudowę tejże spółki. Po dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo zajmuje się gospodarką odpadami, gospodarką wodną, gospodarką ściekową oraz utrzymuje porządek i czystość na podległych mu terenach. PUK Sp. z o.o. w Bytkowie ukierunkowana jest na zrównoważony rozwój działając na rzecz środowiska naturalnego, a także na politykę proekologiczną.

Starostwo Powiatowe w Kutnie

Ekologia jest stałym punktem towarzyszącym pracownikom Starostwa Powiatowego w Kutnie. Działania na rzecz ochrony środowiska są bliskie wszystkim pracownikom tejże placówki a różnorodność poruszanych zagadnień na szkoleniach, dbanie o czystość powietrza w powiecie, szeroko rozumiana fauna i flora, zalesianie i zadrzewianie terenów sprawia, iż Powiat Kutnowski w bardzo szerokiej mierze sprzyja proekologicznym działaniom i rozwiązaniom prowadzącym do polepszania jakości środowiska w regionie.

Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu

Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu rozpoczął swoją działalność 12 września 2013 roku na terenie Nadleśnictwa Trzebież. Główną ideą Ośrodka jest propagowanie wiedzy o ochronie środowiska i przyrodzie, a także szeroko rozumianych naukach ścisłych. Oferta warsztatowa TOEE dopasowana jest do każdej grupy wiekowej, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przez pierwszy rok działalności TOEE odwiedziło przeszło 20 tysięcy osób. Projekt realizowany jest przy współudziale Gminy Police, Nadleśnictwa Trzebież, Miasta Eggesin i Ogrodem Zoologicznym w Ueckermünde.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie dołączył do podmiotów, które prowadzą działalność zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, poszanowaniem środowiska, gospodarki oraz społeczeństwa. WIOŚ w Krakowie wykonuje zadania i kompetencje, które są określone w ustawie o Inspekcji Ochrony Środowiska z dnia 20 lipca 1991 r. (Dz.U. 2007.44.287, z póź. zm.) i przepisach odrębnych. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie wyraża dobrowolne zobowiązanie do ciągłego, kompleksowego udoskonalania proekologicznych rozwiązań, działań i zachowań.

Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. – opiera się na zbiorowym zaopatrywaniu w wodę oraz zbiorowym odprowadzaniu ścieków na terenie miasta przy wykorzystaniu urządzeń wodociągowych, urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Ponadto kształtowanie trwałych postaw proekologicznych lokalnego społeczeństwa oraz indywidualnej odpowiedzialności tomaszowian za stan środowiska naturalnego – to cel edukacji ekologicznej, sukcesywnie realizowanej przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. ZGWK dąży do ukształtowania proekologicznego modelu społecznych zachowań, świadomego podejścia do tematu ochrony zasobów naturalnych we wszystkich sferach życia, a w szczególności oszczędnego gospodarowania wodą i ochrony wód przed zanieczyszczeniami.

Zakład Ogólnobudowlany „SARMATA”

Zakład Ogólnobudowlany „SARMATA” na rynku usług budowlanych funkcjonuje już od 1993 roku. Działalność „SARMATA” obejmuje inwestycje budowlane w systemie generalnego wykonawstwa. Firma prowadzi prace ogólnobudowlane, konstrukcyjne, montażowe i instalacyjne. Przez ostatnie lata działalności firma poszerzyła zakres świadczonych usług o obrót nieruchomościami oraz dostawę, montaż oraz całkowite wyposażenie domów i domków konstrukcji drewnianej.

ZAPOL Sobczyk Sp.j.

Grupa reklamowa ZAPOL – to kolejna odsłona lokalnych firm, która swoimi działaniami nie tylko oferuje usługi poligraficzne czy wydawnicze ale także wspiera zrównoważony rozwój oraz ochronę środowiska w zakresie swojej branży. Działania te ukierunkowane są przede wszystkim na wykonywaniu usług z wykorzystaniem nowoczesnej technologii oraz opartych na proekologicznych rozwiązaniach. Doświadczenie pracowników pozwala na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia – świadczy o tym ilość zadowolonych Klientów.

Związek Międzygminny „Czysty Region”

Głównym celem Związku Międzygminnego „Czysty Region” jest gospodarka odpadami. Zajmuje się m.in.: budową i eksploatacją regionalnego centrum zagospodarowania i unieszkodliwiania odpadów komunalnych w Kędzierzynie Koźlu, rekultywacją składowisk odpadów komunalnych, odbiorem oraz transportem odpadów komunalnych a także swoją uwagę skupiają na informacji oraz edukacji społeczności lokalnej. Ponadto Związek Międzygminny Czysty Region prowadzi działalność zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, przyczyniając się do ochrony środowiska, gospodarki oraz społeczeństwa. .


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/clients/proter...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /clients/proterra/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35